TA MISTIKA THS EDEM
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Παναγιώτης Μπουγιούρης (Μάνος Λύτρας)

Πήγαινε κάτω

Παναγιώτης Μπουγιούρης (Μάνος Λύτρας) Empty Παναγιώτης Μπουγιούρης (Μάνος Λύτρας)

Δημοσίευση  ntino0ba Κυρ Νοε 15, 2009 10:58 am

Παναγιώτης Μπουγιούρης
Μάνος Λύτρας

Δείτε τους υπόλοιπους συντελεστές 1. Η φετινή σεζόν σάς βρίσκει ξανά στα Μυστικά της Εδέμ. Ποιες είναι οι εντυπώσεις σας μέχρι τώρα;
Οι καλύτερες! Ευχαριστώ πάρα πολύ όλο τον κόσμο για την αγάπη που μου δείχνει και τα σχόλια που διατυπώνει για τη δουλειά μου!

2. Ποιο είναι το διαφορετικό στοιχείο αυτής της σειράς από άλλες που έχετε συμμετάσχει;
Ο κόσμος! Αυτός επιλέγει, ξεχωρίζει και κρίνει αν μια δουλειά έχει κάτι διαφορετικό!

3. Πόσο δύσκολη είναι η συνέχιση του ίδιου ρόλου για δεύτερη χρονιά;
Οι χαρακτήρες που υποδυόμαστε είναι τόσο σύνθετοι και το σενάριο τόσο ευρηματικό που είναι χαρά για έναν άνθρωπο να συνεχίζει να δουλεύει πάνω σ' αυτά παρόλη την κούραση.

4. Αλλάζει κάτι στο χαρακτήρα του ρόλου σας, φέτος;
Ο Μάνος είμαι ένας σκληρός χαρακτήρας. Η ζωή του θα αλλάξει 180ο. Το πώς αυτό θα επηρεάσει τον χαρακτήρα του και σε ποιο βαθμό θα το δούμε επί της οθόνης.

5. Μια συνηθισμένη μέρα γυρίσματος περιλαμβάνει:
Δέκα ώρες γύρισμα και πολλές μετακινήσεις.

6. Πώς διαχειρίζεστε την αναγνωρισιμότητα της τηλεοπτικής επιτυχίας;
Είναι πολύ σημαντικό η δουλειά για την οποία σε επέλεξαν και σε εμπιστεύτηκαν να στέφεται με επιτυχία. Σε κάθε περίπτωση καλό είναι να συγκεντρώνεσαι στη δουλειά σου.

7. Aν αλλάζατε κάτι στο ρόλο σας τι θα ήταν αυτό;
Δεν θα άλλαζα τίποτα κι' ευχαριστώ πολύ τους ανθρώπους που δημιούργησαν και μου πρόσφεραν αυτό το ρόλο! Σαν ανταπόδωση αυτού, το μόνο που μπορεί να κάνει κανείς είναι να δουλέψει σκληρά και να δώσει τον καλύτερό του εαυτό.

8. Διηγηθείτε μας ένα αστείο στιγμιότυπο από τα περσινά γυρίσματα.


9. Αν η σειρά δε λεγόταν "Τα μυστικά της Εδέμ", πώς θα έπρεπε να λέγεται;
"Τα νηστικά της Εδέμ". Όταν δεν προλαβαίνεις να φας, αυτά παθαίνεις!

10. Ποια πιστεύετε ότι θα είναι η κατάληξη της σειράς;
Δεν μπορώ να το ξέρω! Αλλά είμαι σίγουρος ότι θα κλείσει όσο θεαματικά ξεκίνησε!
ntino0ba
ntino0ba
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 72
Ημερομηνία εγγραφής : 14/11/2009

https://tamystikatisedem.darkbb.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης